Esot biznesā jau vairāk kā astoņus gadus, esam pārliecinājušies par savām spējām un apguvuši daudz jauna, lai šobrīd droši teiktu, ka esam lepni, ka varam piedāvāt augstākās kvalitātes UV drukas, lielformāta drukas un reklāmas ražošanas pakalpojumus Latvijas, Baltijas un citos eksporta tirgos jau kopš 2007. gada!

Vēlamies savos panākumos dalīties arī ar citiem, tādēļ nepārtraukti investējam attīstībā un piedāvājam arvien modernākus lielformāta un UV drukas pakalpojumus, kā arī citus reklāmas risinājumus.

Esam pārliecināti, ka nepārtraukta tehnoloģiskā izaugsme, stingra kvalitātes un izpildes termiņu kontrole, kā arī iedziļināšanās klienta vēlmēs un vajadzībās, elastīga pieeja un proaktīva problēmsituāciju risināšana, ir uzņēmuma izaugsmes atslēga.

Šobrīd esam tehnoloģiski attīstītākais UV drukas pakalpojumu sniedzējs Latvijā.

Par to, cik labi mēs esam - lai spriež mūsu klienti un rāda darba rezultāti.

Uzņēmuma komandu veido nozares profesionāļi ar daudzpusīgu un bagātu pieredzi.

Uzticēto darbu veiksim precīzi, laikā, ar augstu pašatdevi un entuziasmu.

Cerot uz abpusēji veiksmīgu sadarbību!

 

Mūsu darba pamatprincipi:

  • Stingra kvalitātes un termiņu kontrole
  • Individuāla pieeja katram klientam un uzdevumam
  • Radoši risinājumi sarežģītu projektu realizēšanā
Aleksandrs in

Aleksandrs

Pārdošanas vadītājs

(+371) 2 6799033

aleks@pmtm.lv
Jānis in

Jānis

Uzņēmuma vadītājs

(+371) 2 9431747

janis@pmtm.lv
Diāna in

Diāna

Lietvedība

(+371) 2 0026326

diana@pmtm.lv
Kirils in

Kirils

Projektu vadītājs

(+371) 28839023

kirils@pmtm.lv
Raitis

Raitis

Ražošanas koordinātors

(+371) 2 0026326

raitis@pmtm.lv
Ivars

Ivars

Projektu vadītājs

(+371) 2 9373108

ivars@pmtm.lv
Guntars

Guntars

Projektu vadītājs

(+371) 2 9188800

guntars@pmtm.lv
Rudiards

Rudiards

Ražošanas vadītājs

(+371) 2 0026326

rudiards@pmtm.lv
Ilona

Ilona

Projektu vadītāja

(+371) 25625651

ilona@pmtm.lv
Jānis

Jānis

Drukas darbu vadītājs

(+371) 2 0026326

print@pmtm.lv
Aleksandrs

Aleksandrs

Eksporta projektu vadītājs

+371 27060090

a.gorbans@pmtm.lv

Stāsts nav par drukāšanu, bet gan par vērtību, ko jūs saņemat sadarbojoties ar mums!

Uzticot darbu mums - tas ir drošās rokās!